
PROČ SE NĚKDY NEDOKÁŽEME PUSTIT SAMOTY, POVINNOSTÍ A KONTROLY?
Když přemýšlíme nad svým životem a tím, co by mělo být jinak, můžeme si říkat, že bychom měli: Jenže ono to často nejde a my nechápeme proč. Čím víc se snažíme sami sebe donutit ke změně, tím víc se vracíme ke starým vzorcům. Neuvědomujeme si totiž to nejdůležitější: Co nám tyto věci přináší. To, čeho se nemůžeme...
Celý článek










