Znám svoji hodnotu

Moje hodnota se odráží v ocenění mé práce

Online kurz pro ty, kteří chtějí mít respekt, podporu a ocenění svého nadřízeného
nebo-li
BÝT CENĚNÝM POKLADEM SVÉHO ŠÉFA

Co o mně možná nevíte?

Bývala jsem úspěšný a vážený projektový manažer. Bylo to extrémně náročné, ale naučila jsem se jednat s lidmi nejrůznějšího postavení a charakteru.

Abych byla nejen úspěšná, ale taky šetřila svůj čas a energii, musela jsem se naučit komunikovat i se svými nadřízenými tak, aby mě v mé práci podporovali, respektovali a ve výsledku i oceňovali.
V kurzu to chci naučit i vás a propojit vám to s tím, co nyní vím o lidské psychice.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Co kdybyste se naučili fungovat tak, že se stanete pokladem pro svého šéfa, který vás bude oceňovat, respektovat váš názor i kapacitu a podporovat vás, abyste mohli svoji práci dělat v těch nejlepších možných podmínkách?

Mít od svého šéfa podporu, respekt a ocenění je prostě super.

Jak by se vám pracovalo a jak byste se cítili?

 • když by váš šéf respektoval váš názor
 • vážil si toho, co umíte, a uměl to ocenit nejen penězi
 • věděl, že se na vás může spolehnout a nekontroloval vás jako nějakého školáka
 • když byste se šéfem uměli komunikovat tak, aby vyhověl vašemu způsobu řešení
 • když byste se naučili držet si jen svoji zodpovědnost a neměli pocit, že musíte řešit všechny problémy okolo a nést jejich tíhu
 • když byste věděli, kdy a jak nahlásit svůj vlastní průšvih tak, abyste z něj i tak mohli vyjít jako kompetentní a zodpovědná osoba
 • když by se váš šéf stal tím, kdo za vámi stojí a o jehož pravomoci a zodpovědnost se můžete opřít

Jak by se vám líbilo cítit v práci větší lehkost, uvolnění, ocenění a podporu?

Samozřejmě, nepůjde to vždycky. Uznávám, že jsou i takoví šéfové, se kterými se zdravě komunikovat nedá, ale tohle je kurz, na kterém neměníme šéfy, ale měníme sebe. Svůj přístup k naší sebehodnotě, zodpovědnosti a možnostem vést rozhodnutí svých nadřízených žádoucím směrem.

Mnoho let jsem pracovala jako projektový manažer u mobilního operátora. Z toho většinu let jako projektový manažer v oddělení IT technologií. Práce, která je extrémně náročná, vyžaduje hodně psychické odolnosti, velkou flexibilitu, schopnost pojmout hodně rychle velké množství informací, ale hlavně schopnost dobře komunikovat s velkým spektrem lidí a umět se s nimi všemi domluvit.
Jednala jsem samozřejmě se členy svých projektových týmů, ale také s jejich nadřízenými a s mými nadřízenými. U některých projektů mě to dovedlo až k jednání se sestavou několika firemních ředitelů. I s nimi jsem potřebovala umět jednat tak, aby mě respektovali, brali vážně a schválili mi řešení, které jsem považovala pro svůj tým a projekt za nejlepší.

V kurzu jsem shrnula principy toho, jak pracovat jako respektovaný, oceňovaný
a podporovaný kompetentní pracovník.

Kurz je maximálně stručný, protože nejde o to vás zahlcovat, ale chci vás naučit, abyste pochopili, jak se cítit a jak komunikovat, když chcete být kompetentním a váženým člověkem ve své firmě.

Ráda bych, abyste opustili přikrčenou pozici nedostatečnosti nebo utýranou pozici přetěžovaného člověka, který na sebe bere všechny delegované úkoly, protože si myslí, že nemůže říct ne.
Každý z vás má svoji hodnotu, své znalosti a zkušenosti, svůj um a čas, který prodává svému zaměstnavateli. Ráda bych vás naučila, abyste se cítili jako partner, který má svou cenu, je si jí vědom a umí si říct o to, co ke své práci a dobrému pocitu z ní, potřebuje.

Kurz využijete napříč nejrůznějšími profesemi. Každý zaměstnanec totiž má svého šéfa a potřebuje s ním umět správně komunikovat. Nemusíte být na žádné manažerské pozici, jako jsem bývala já. Kurz využijete nejen jako IT specialista, ale klidně i jako servírka v restauraci. Naučíte se totiž principy a ty můžete použít následně kdykoliv a kdekoliv.

Určitě jste zažili, že někteří kolegové na stejné úrovni jako vy mají jaksi lepší zacházení, víc jim šéf naslouchá, umějí si říct, když chtějí volno a nejsou u toho nervózní. Umějí dát stopku, když už jsou přetěžovaní. Netrápí se tím, že jim dodavatel ještě nedodal, co měl, a umí s tímto faktem naložit tak, aby ze sebe tu tíhu rychle sundali, protože to přece nezpůsobili oni.
Pojďte se to naučit taky. Pojďte si svoji práci začít víc užívat a stát se respektovaným a oceňovaným člověkem.

Šéfa nezměníte, ale můžete změnit sebe a své nastavení.

Kurz obsahuje 9 lekcí:

 1. Vaše hodnota a standard odevzdávané práce
 2. Ocenění, sebeprezentacevztah k penězům
 3. Jak na zvýšení platu
 4. Jak se bránit přetěžování + vizualizace k vnitřní změně
 5. Jak si budovat své pracovní renomé
 6. Jak vést rozhodování svého šéfa
 7. Jak vyrůst i na průšvihu
 8. Co je a není vaše zodpovědnost a jak si ji hlídat
 9. Osobnost šéfa, prostor pro dotazy
  a shrnutí toho nejdůležitějšího

Součástí 4. lekce je mind-changing, nebo-li mysl-měnící nahrávka na uvolnění se ze vzorců přetěžování se a nakládání na sebe haldy úkolů, pod kterými člověk padá.
Přetěžování je jeden z častých problémů. Jedna část je u šéfa, který toho na nás hrne příliš, ale druhá u nás, že se necháme přetěžovat. Můžeme to změnit.

Kurz budete mít přístupný 1 rok.
Na poslech a přečtení 1 lekce vám bude stačit 30 - 60 minut.
Tempo si určujete a přizpůsobujete podle sebe.
Já vás povedu a budu vám ukazovat cestu. 
Vše je jasné a srozumitelné úplně pro každého.

Vztah se šéfem je vztah jako každý jiný. Jste na něj dva a oba určujete, jaký bude.

Pojďte ten vztah měnit na své straně a uvidíte, jak se bude proměňovat. 

Reference

Kurz se mně líbí moc. Moc jsem se těšila, až budete ho mít v nabídce, protože jsem cítila, že potřebuji u sebe změnit některé své postoje, kterýma jsem si dříve ubližovala. A to i na zdraví a do vyčerpání a to už nikdy nechci. Tak jsem se do kurzu pustila. Prošla jsem si nejdříve všechny lekce, a to už mně pomohlo si uvědomit plno věcí, které jsem si uvědomila až díky Vám - např: rodinné firmy, emoce v prací, přetěžovaní, zodpovědnost za vše. Už teď nechápu, jak jsem to dříve neviděla, co dělám špatně. A teď jedu pomalu lekce, dokud necítím, že mohu dál, jsem u 2. lekce. Vše máte lehce a jasně vysvětlené, prostě vaše vysoká kvalita. A opět u meditace jsem došla ke vztahu k mé mamce, proběhlo tam velké uvědomění, tekly slzy, ale ulevilo se mně. Jsem Vám vděčná za tento kurz. Jelikož mě i čeká výhledově změna zaměstnání, tak už teď vím, že tam bude jiná Jana.
Jana
Zdaleka nejsem u konce s kurzem, ale chtěla jsem ti dát krátkou průběžnou zpětnou vazbu. 🙂 To, že to bude stejně výstižné a kvalitně zpracované, jako předešlý kurz mi bylo jasné, ale že každá část, každá situace, pomalu každé slovo mě bude takovou intenzitou trefovat jsem nečekala. Ufff... 🥲 Je to hodně aktuální téma pro mě, práce sama se sebou mi jde velmi pomalu, celkem ztuha, ale jakmile se vyskytne možnost něco z kurzu vyzkoušet v praxi, tak se na to vrhnu a sleduji, co to dělá s mým vnitřním světem a jak reaguje okolí. Děkuji za možnost! 🥰
Bětka
Schlamstla jsem naráz aspoň tři lekce. Je to úžasný. Jak si tam tak klidně sedíte a povídáte ty Vaše pecky. Opravdu, klobouk dolů. Vše, co říkáte, cílí přesně tam kam má. Nyní zažívám první lekce, než se pustím do těch dalších. A těším se.
Simona
Pomohlo mi to moc v sebevědomí. Nadřízená na nás zkouší přehodit to, co nechce řešit. Manipulace. Cítím to. A je úleva reagovat.... a projevit svůj úhel pohledu. Kurz je fakt skvělý. Dnes jsem několikrát odmítla něco řešit, protože to není moje! Pomohlo mi to s přetížením, které mě celou dobu paralyzovalo... Díky zahlcení se mi pak těžko bránilo, cokoliv dělalo a vyčítala jsem si to. Už doma ty hranice nebyly... je úlevné si je uvědomit alespoň zpětně. A je pak přirozené a snadné reagovat, když mi něco nevyhovuje. Úžasná je ta první lekce o všímaní si svých kvalit. Tim jsem přesměrovala energii na sebe a zbytečně ji neztrácím přetahováním se s druhými. Teď je božská ta lekce o komunikaci a prezentaci. Komunikuje se mi snadno... s vnímajícími lidmi. Kolabovala jsem v komunikaci s těmi, co mě nevnímali... a pořád se snažila. Takže díky, protože ve správné používané citlivosti a empatii je obrovská síla. A já ji začínám cítit!!!! Ještě pro mě byla zásadní situace, kdy jsem chtěla jít po zakoupení hned na přetížení a protože v instrukcích bylo, že se má jít postupně, poslechla jsem... Přeskočila jsem až po zveřejnění příspěvků paní, která sjela tři lekce naráz. Překvapilo mě, jak málo mi stačí, abych nedala na svůj pocit, sklapla a poslechla. Klobouk dolů před tvým komplexně zpracovaným kurzem. U něj mi došlo: ty jo, ta ženská šéfovala!!!
Saša
Milá Báro, moc ráda bych napsala pár slov k tvému kurzu. Už od začátku mne velmi posílila tvá pevnost a jistota, které z tebe vyzařují a díky kterým lépe u sebe vidím místa „kde to drhne“. Ještě více si uvědomuji, jak to, co máme uvnitř ovlivňuje to, co vysíláme ven. No a na to, co mám uvnitř jsem se mohla velmi prakticky a strukturovaně díky jednotlivým lekcím kurzu podívat. Oceňuji, že nemusím poslouchat zdlouhavá videa, je tam čistá esence, která ale s přesností chirurga popíše to nejdůležitější a zacílí kam má. Ta delší část je pak rozpoznat to u sebe a začít to měnit. Ale i tam nabízíš praktické kroky a podporu. Díkybohu. A tak najednou zjišťuju že to, co se zdálo dříve nemožné najednou jde. Protože když lépe vnímám svou hodnotu, nemusím ji už nikomu dokazovat. A to se pak pracuje s mnohem větší lehkostí a jistotou. Hodně lekcí v kurzu se týká vztahu mezi mnou a šéfem. Já teda šéfa nemám, protože pracuji sama. Ale vůbec to nevadí, protože jednak jsem pochopitelně sama sobě šéfem, a navíc beru šéfa obecně jako autoritu a tenhle kurz je hodně i o tom (nejen) jak to máme s autoritami. Prvními autoritami byli rodiče a tam jsem si to nějak nastavila, a i na tohle nastavení jsem se mohla blíže díky tvému vedení v kurzu podívat a uvolnit se v tom. Najít pro mne důležité souvislosti. Třeba právě proč raději pracuji sama….. :o) Děkuji.
Marta Kotrbáčkováwww.bahuki.cz
Dobrý den Báro, děkuji Vám za kurz Znám svoji hodnotu. Jsem s ním velmi spokojená. Už jsem ve svém životě změnila spoustu pro mě nefunkčních svých nastavení a programů. Ale v oblasti práce jsem ještě potřebovala změnit svůj postoj, protože jsem po dlouhých letech v jedné práci , pak následně změnila vícero zaměstnání. A je mě jasné, že jsem se hledala. A kurz přesně ukázal na to, co mám změnit a jak, abych byla v práci spokojená. V kurzu je vše výstižně, komplexně a prakticky vysvětleno, ve Vaší vysoké kvalitě, tak jak Vás znám z Vašich vysílání ☺️. Žádné omáčky. Líbí se mě Vaše argumentace, Vaše zkušenosti z práce a šéfování. Vyhovujeme mě, že v lekci je vždy video a textová část, kde je praktická část a část, kde mě vedete ke kořenům problémů. A k tomu ta vizualizace, která u mě funguje ( a tam mě to jde i do pláče, a to vím, že jsem ťukla na hřebíček). A to mě tvoří komplex, kdy se vše propojí a pak přenastavuji své nastavení. Něco jde samo a něco chce trochu déle času, než mě to dosedne. A já si říkám, jak jsem to a to mohla řešit dříve jinak, a ubližovat sama sobě, když vlastně je to jasné. Předané Vaše pracovní zkušenosti mě učí nové řešení situací v práci. Kdy v minulosti jsem se s nima už setkala, ale nevěděla jak vyřešit, abych si neubližovala a nevyčerpávala se. Především poznání pro mě: - fungování v rodinných firmám - poznala jsem tvrdě na vlastní kůži... (Takový ťuťu ňuňu a pak tvrdý byznys) - Emoce do práce nepatří - Znát své kompetence od-do - Nepřebírat zodpovědnost za druhé - Přetěžování - to jsem dříve poznala tvrdě s následky na sobě. - Spolupracovat více se šéfem. Umět se o něj opřít. Líbí se mě, že jdete ke kořenům problémů. Tam hodně odhalím, tam je ta příčina. A moje zkušenost je taková, když to odhalím, uvědomím, napravím, tak to začne fungovat samo a v lehkosti. Hned jsem poznatky začala používat v práci, jsem k sobě vnímavější a laskavější. Cítím se více hodnotnější a jistější a více v klidu, v lehkosti. A i toto vše má vliv na můj osobní život. Vnímám, že se vracím k sobě, odstranuji nefunkční programy, nánosy a vracím se k sobě, ke své síle, ale v lepší kvalitě. Jsem vděčná a vše s velkou pokorou přijímám. Měla jsem na začátku kurzu pár dotazů a teď na konci se nějak rozplynuly a vlastně ani už nevím čeho konkrétně se týkaly. Takže odpovědi jsem dostala. Co ještě určitě se budu učit jsou argumentace. Někdy hned nejsem pohotová a až zpětně mne přijde, co jsem měla říci. Ke kurzu se ještě s odstupem času vrátím. Tak koukám, že jsem se rozepsala, a to já nejsem žádný pisatel. Ale nějak se to ze mě vyhrnulo.... Díky moc a mějte se krásně.
Jana