ON-LINE KURZY

Pojďme spolu objevovat cestu k životní spokojenosti. 

On-line kurz

Zdravý osobní rozvoj

Téma kurzu: důvěra

Okamžitý přístup ke kurzu.

Někdy jsme vážně ovlivněni tím, čemu nebo komu ve světě osobního růstu věříme.

Někdy je smutné vidět, jak někdo, kdo zažil zneužívání v dětství, odmítá projevovat své hluboké emoce. Místo, aby se emocím otevřel a uzdravil se, se často uzavře. A to jen proto, že slyšel nebo četl něco o tom, jak rodiče dělali to nejlepší, co mohli, a že by měl hlavně odpouštět.

Nemusíte nic. Ono se totiž tlakem na sebe ve vašem nitru nezmění vůbec nic. Jen se ta bolest zakonzervuje a vám zůstane bolavá necitlivost.

V kurzu vám ukážu, jak tyhle věci fungují, a co pro sebe můžeme dělat, abychom se reálně cítili lépe, a naopak na co si dát pozor.

On-line kurz

Znám svoji hodnotu

Téma kurzu:  sebehodnota a ocenění

Okamžitý přístup ke kurzu.

Přestaňte se v práci přetěžovat a brát na sebe cizí zodpovědnost. 

V kurzu se naučíte základní principy zdravého fungování v práci a ukážu vám jak komunikovat se svými nadřízenými tak, aby vás respektovali, podporovali, rádi dali na vaše doporučení a cenili si vás (nejen finančně).

Vyberte si z kurzů s okamžitým přístupem a pojďme objevit cestu k životní spokojenosti.

On-line kurz

Zdravý osobní rozvoj

Téma kurzu: důvěra

Ukážu vám slepé uličky a toxické teze, kterými si můžete v osobním rozvoji ublížit a naopak vás naučím, jak se rozvíjet přirozeně, zdravě, laskavě a efektivně.
21 dní s mým laskavým vedením,
které vám ušetří spoustu
času a energie.

On-line kurz

Znám svoji hodnotu

Téma kurzu: sebehodnota a ocenění

Naučíte se základní principy zdravého fungování v práci a ukážu vám jak komunikovat se svými nadřízenými tak, aby vás respektovali, podporovali, rádi dali na vaše doporučení a cenili si vás (nejen finančně).

Jaké další kurzy vás čekají?

JAK PŘIJMOUT SVOJI MATKU

Brzy doplním další informace.

JAK MÍT VEDLE SEBE SKVĚLÉHO MUŽE

Brzy doplním další informace.

PŘIROZENÝ MARKETING

Kurz pro všechny, kteří se chtějí uvolnit a začít přirozeně prezentovat svoje služby nebo úžasné výrobky, které umí udělat, ale zatím jim to jde nějak ztuha nebo vůbec a mají pocit, že marketingové poučky, jak to mají dělat, prostě nejsou pro ně. 

Chcete-li dostat zprávu, až bude hotový další kurz, můžete mi na sebe nechat email přes formulář vpravo dole.

Reference

Přinesla jste mi pocit, který tam někde byl a upadl do zapomnění pod tíhou výčitek z rozvodu a nevydařených vztahů, že jsem v pořádku. Připomněla jste mi, že EZO svět není všechno a jak je fajn vnímat běžnou realitu. Laskavé, nenásilné, podporující a povzbuzující, upřímné, bez pocitu výčitek, jednoduché a stručné, snadno pochopitelné, nemanipulující, s pocitem volby, hluboké vnitřní pravdy a klidu. Někdy se slzami. Moc se těším na další témata, čas strávený se vámi byl velmi příjemný. Děkuji Eva.
Eva
Děkuji Vám, Báro, za tento kurs. Sleduji vaši práci už delší dobu a pro mě byla a stále je velmi inspirující a uvolňující. Takže pro mě byl tento kurs takové “shrnutí”. Přesto je to pro mě základ a třeba video o dovolení si hodnotit, vyhodnocovat situace a také o odpovědnosti za svá rozhodnutí jsou bezva. Kurs je krásně přehledný, jednoduše strukturovaný a úplný. Chtěla bych hlavně ocenit 8. lekci “Mohu si důvěřovat”. Ta nahrávka je velmi silná. Takováto cvičení a praktické “prozkoumávání” sama sebe bych ocenila i ve Vašich příštích kurzech.
Marie