Reference k online kurzům

Velice děkuji za vaše zpětné vazby ke kurzům.
Dávají mi potvrzení o tom, že kurzy fungují tak, jak jsem zamýšlela a často mě i mile překvapí, že se vám daří jít ještě hlouběji, než jsem vůbec čekala.

Zpětné vazby sbírám anonymně, protože jsou často hodně osobní. Proto jsou u referencí jména uvedena pouze v případě, že si je autor výslovně přál uvést.

Reference ke kurzu Zdravý osobní rozvoj

Do kurzu se nyní můžete přihlásit.

Ahoj Barunko, kurz se mi zatím moc líbí. Přináší pro mě pocit klidu a jednoduchosti a toho, že mohu věřit tomu, jak to někde v sobě vnímám. Nejvíc se mi zatím líbilo přirovnání o sebelásce k miminku, které ještě vlastně nic neumí, jen je a lásku si zaslouží a tak, jak je, je dokonalé:) Že se hodnota jednoduše neodvíjí od výkonu:) To mi tak nějak zatím nejvíc utkvělo 🙂 a celkový pocit propojení se se sebou a klid. Je mi příjemný tvůj hlas a pohled na věci, takže mi to dělá hezký den a dodává pocit propojenosti a těšení se na další. Děkuju moc a měj se krásně Mari
Marika Kyselováhttps://marikakyselova.cz
Děkuji Vám, Báro, za tento kurs. Sleduji vaši práci už delší dobu a pro mě byla a stále je velmi inspirující a uvolňující. Takže pro mě byl tento kurs takové “shrnutí”. Přesto je to pro mě základ a třeba video o dovolení si hodnotit, vyhodnocovat situace a také o odpovědnosti za svá rozhodnutí jsou bezva. Kurs je krásně přehledný, jednoduše strukturovaný a úplný. Chtěla bych hlavně ocenit 8. lekci “Mohu si důvěřovat”. Ta nahrávka je velmi silná. Takováto cvičení a praktické “prozkoumávání” sama sebe bych ocenila i ve Vašich příštích kurzech.
Marie
Forma kurzu mi moc vyhovuje, ta krátká videa jsou fajn, protože jsou výstižná a nezahlcují spoustou informací. Cílí vždy na jedno nebo dvě témata, takže se člověk nerozptyluje řešením spousty věcí. Právě jsem si prošla 4. lekci, která mě zatím zasáhla asi nejvíce, protože právě řeším s partnerem manželskou krizi a to mě také dohnalo zajímat se o svůj osobní rozvoj trochu jinak. Už léta se snažím na sobě pracovat, navštěvuji i jednu osobní koučku, ale stále se mi nedařilo nějak se posunout dál. Pořád jsem měla přání a potřeby manžela a dcery na prvním místě a nějak zapomínala na sebe. A to mě teď dohnalo. Musím se vlastně naučit číst svoje potřeby a přání. A naslouchat svému vnitřnímu já. Já ho i vnímám, ale zatím nemám odvahu ho vyslyšet. Proto mě i velmi zasáhlo to poslední video, že když se změním já, možná se změní i partner. Těším se na další lekci.
Andrea
Dobrý den paní Báro, mnohokrát děkuji za úžasný kurz, který mi pár týdnů pravidelně po ránu dělal radost. Velmi hluboká a léčivá byla pro mne část/meditace týkající se vztahu s maminkou , tu si ještě několikrát pustím. Také jsem si uvědomila, že ne všichni duchovní učitelé to s námi myslí dobře a jak poznat ty, kteří to dobře nemyslí. Můj vnitřní kompas ne vždy dobře fungoval. Krásné dny přeji a ještě jednou děkuji.
Eva
Paní Barboro, krásně, jednoduše a srozumitelně "povídáte". K Vašim videím mám udělané zápisky, několikrát jsem si je opakovala. Je mi 73 let, VŠ, stále podnikám. Protože jsem hodně zaneprázdněná, dva dny mezi jednotlivými lekcemi byly pro mne málo. Ale stíhala jsem.
Jaromíra st.
Kurz mi přehledně ujasnil vše, co jsem měla naposloucháno z Vašich videí a doplnil spoustu AHA momentů, které většinou bývají tím posledním střípkem. Je výborné, že je stručný a výstižný. Také si konečně dovoluji na sebe nespěchat. Milá Báro, stále a pořád Vám děkuji za videa, esence i kurz. Díky Vám jsem konečně pochopila co je přijetí, co je vnitřní dítě a další velmi důležité věci. A ta věta, že si mohu dovolit nevědět, to ani nemohu popsat - jak mi změnila život. Děkuji.
Pavlína Baráková
Nedávno jsem dokončila tvůj kurz a za mě velká spokojenost! Jasné, stručné videa, bez zbytečných omáček a pohádek. Laskavý, nikam netlačící projev, ale žádné ťuťu ňuňu :), prostě popis toho, jak jednotlivé situace vnímáš ty, jaký je podle tebe směr, aby člověk v sobě našel spokojenost a radost. Líbí se mi, jak dokážeš sama sebe pobavit a rozesmát, celé zpracování je takové lidské, blízké a otevřené. Vyhovuje mi textové shrnutí podstatných informací na konci, dobrá pomůcka k uvědomění si klíčových momentů z videí. Děkuji!
Bětka
Je to moje první zkušenost s online kurzem. Kurz se mě moc líbil. Oceňuji krátká videa a k tomu vždy text, nejsem zahlcena a lehce pak najdu téma, které si potřebuji znova projít. Také oceňuji že je rozdělen do více dnů a obden - měla jsem čas si to v klidu projít a tím si to i užít. Přinesl mě: ještě více jsem se dostala hlouběji do témat, které jsem si už zpracovávala dříve a teď jsem s nima ještě pohnula a bylo to dobře. A to u témat: práce s emocemi, větší důvěra v sebe, laskavost k sobě a netlačit na sebe a nebýt tvrdá na sebe. Aktuálně me přinesl i to, že poslední 2 lekce jsem strávila v posteli asi s virozou a šílenou rýmou, tak se čistím i po fyzicke stránce.
Anonymně
Kurz byl pro mě velmi přínosný, a to i přesto, že jsem spoustu věcí už věděla. Nejvíc přínosné pro mě bylo cvičení z 8. lekce Mohu si důvěřovat. Báro, děkuju za tento kurz 🙂
Anonymně
Kurz byl skvělý a zase jsem si připomněla vše, na co často zapomínám. Moc děkuji.
Anonymně
Kurz mě baví, vždy se těším na další lekci a několik dní nad tématem přemýšlím - jak ho uplatnit v životě. Baví mě tato forma kurzu. Ještě by mi přišlo super mít např. jedno setkání ZOOM s vámi a ostatními účastníky i za předpokladu o něco vyšší ceny kuru. Za mě je dobré, že kurz má strukturu. V tom mám v životě poněkud problém-mám ADHD-dostanu se lehko do chaosu, odkloním pozornost k nedůležitým věcem, nechám se zahltit, špatně poorganizuji s časem. Váš přístup, kurz ve mě vyvolává klid. Děkuji za to.
Anonymně
Vás kurz je nádherný, jasný, přehledný a pro mě nesmírně užitečný. Dostávám odpovědi na své otázky a spoustu AHA momentů. A dovoluji si být dospělá. Mám pocit, jako by byl psaný pro mě.
Alice
Kurz se mi líbil. Je přehledný, jasný a stručný a obsahuje vše podstatné. Nejvíc mě bavila část o emocích, protože jsem si sama na sobě zjistila, že když si jich všímám a nechám je projít, tak dochází ke změně. Více jsem vnímala energii za slovy-takový ten záměr být sám u sebe, nenechat se příliš ovlivňovat okolím. Tak od poloviny kurzu jsem tuto energii vnímala a byla jsem za to ráda.
Hana Krůčková
Kurz je super, vyhovují mně krátká videa, člověk se těší, co se dozví, co s ním rezonuje, i to, že je někdy na sebe zbytečně moc přísný, tlačí na sebe a neumí se ani ve svém věku ohodnotit a pochválit. Líbí se mně Vaše podání těchto témat, pro mě velmi uchopitelné a pochopitelné.
Stáňa Botlíková
Kurz hodnotím velice dobře. Pěkně zpracované. Přinesl mi několik aha momentů a hlubší uvědomění v některých oblastech. Budu si ho muset pustit ještě jednou. Moc fajn. Zajímavá a užitečná byla i meditace.
Anonymně
Kurz mi přinesl stabilitu a důvěru a respekt ke svým pocitům, zvědomění, doplnění a propojení zdravých základů, které jsem měla spíš jako střípky. Přestala jsem se potlačovat, abych vyhověla, začala jsem se víc projevovat a konečně si dovolila se adekvátně bránit. Ukázal mi další pevné body opory, které jsme v rodině neměli a moc chyběly. Body opory se dál rozšiřují a prohlubují. Přestala jsem utíkat od svých emocí, které mě zahlcovaly. Jakmile mi docvakla první lekce - byl to obrovský aha moment - obrovsky se mi ulevilo. Je znát propracovanost, a směr kurzu, vysoce kvalitní práce. Jako wow, Báro, jsi fakt třída. Přišlo mi to jako opáčko k maturitě. Pokaždé když jsem na něco koukla, tak se mi zase něco propojilo. Ukončení kurzu ve mě vyvolává pocit, že přicházím o sakra dobrý tahák.
Zpětná vazba zaslána anonymně
Pro mě měl kurz velký přínos, i když v něm bylo hodně informací, tak byly podávány jasně, stručně. Také bylo fajn, že lekce nevycházela každý den. Já jsem si z něj asi nejvíce odnesla to, že musím najít lásku uvnitř sebe a ne ji chtít získat od druhých lidí a že za svůj život jsem zodpovědná právě jen já a tak k němu musím přistupovat. Také je pro mě pozitivní, že se mohu ještě nějaký čas k videím vrátit (což určitě udělám), protože ne vše jsem zachytila hned na poprvé.
Andrea
Přinesla jste mi pocit, který tam někde byl a upadl do zapomnění pod tíhou výčitek z rozvodu a nevydařených vztahů, že jsem v pořádku. Připomněla jste mi, že EZO svět není všechno a jak je fajn vnímat běžnou realitu. Laskavé, nenásilné, podporující a povzbuzující, upřímné, bez pocitu výčitek, jednoduché a stručné, snadno pochopitelné, nemanipulující, s pocitem volby, hluboké vnitřní pravdy a klidu. Někdy se slzami. Moc se těším na další témata, čas strávený se vámi byl velmi příjemný. Děkuji. Kurz mě bavil moc, za mě ideální intenzita (jednou za dva dny) pro uvědomění si sdělených informací a také udržení zájmu přijímat další informace. Délka videí optimální, výstižná a srozumitelná. Na každý nový mail jsem se moc těšila a když jsem ztratila pojem o čase nebo že i o víkendu si vás budu moc poslechnout, byl den hned radostnější. Moc děkuji za námět "vděčnost". A doba přístupu k jednotlivým videím je vyhovující, alespoň pro mě. Pokud je něco, co nemohu "pobrat", nepomůže mi to číst/poslouchat donekonečna, prostě mě to míjí. Skvěle zpracované a předala jste přesně to, jaký jste určitě měla záměr. Ještě jednou děkuji.
Eva
Vsechny probirane oblasti byly velmi zajimave. Otevrely mnoho novych pohledu a inspiraci pro osobni rozvoj. Pro me v tuto chvili nejsilnejsi aha moment: kdyz jsem si sepsala, jak se citim u situaci, ktere se mi ted v posledni dobe udaly s lidmi, kteri byli na me invazivni a necitlivi a podivala se na to, co ja pro to muzu udelat, abych se citila lip a psala jsem jak se citim, po tom co mi oni provedli...pak jsem sla hloubej a precetla si to s tim obratem, ze jsem si dosadila misto nich sebe..co ja jsem si provedla a jak se u toho citim..a najednou to presne dosedlo do duse na spravne misto...v hloubi se zlobim vlastne na sebe, citim se zranena, neohodnocena, zneuzita, unavena sama sebou. V hloubi jsem uvidela, ze je to moje prace, moje zodpovednost se o sebe postarat, oni jsou jen takovi, jaci jsou a je to jen jejich vec. Prislo po dlouhe dobe velke uvolneni az radost z rozmotani toho neprehledneho klubka, ktere me bolelo a neustale tlacilo. Uz to jasne vidim:) a znam cestu, kudy jit, kdyz se zas bude neco podobneho dit..cestu k sobe. Kterou jsi mi ukazala...cestu laskavosti, pomalosti, duvery, podpory, zastani, vnimani svych pocitu...jako velka, hrejiva chlupata deka❤
Jana
Mila Baru,dnes jsem dotahla tvuj kurz..tedy,spravne bych mela napsat doposlechla a docetla,protoze k dotazeni jeste potrebuju cas. Mam dojem,ze s vekem-a nebo s tim,jak se snazim se sebou pracovat- mam trosku problem s delsim soustredenim,takze si to vsechno musim kouskovat,i presto,ze jsi cely kurz krasne rozdelila na celkem kratke lekce. Uzasny je, ze je kurz pristupny pro mne az temer do konce unora,mohu se k nemu vracet. Vim, ze mi obcas neco uniklo, spolecne s moji pozornosti. Znovu zasnu nad tim, jak se s Vojtechem doplnujete! On seka ty svoje pravdivy jednoduchy pravidla a zakonitosti,ze kterych jde hlava kolem (a nekdy by nejradsi odesla na spalek katovi😅),zatimco ty, aniz bys to rozporovala, s laskavosti sobe vlastni me dokazes k tomu samemu navest tak,jako by mama s pohlazenim vedla dite k nezbytnemu zaveru take, jen delsi a min bolestivou cestou. Ted se mi vybavilo trhani mlicnyho zubu😅...Tata: provazek,klika, TED! AUAU😢,ale je to. Mama: tak si ten zoubek kejvej jazykem,kam to pujde,nespechej,on se casem vyvikla a vypadne sam🥰 Myslim,ze duleziti jste oba, nekomu vic vyhovuje rychly a razantni zakrok,nekdo se potrebuje k tomu posouvat pomalicku a s neustalym ujistovanim,ze nikam nelze spechat a tlacit na sebe. Uzasny ale je, jak v obou pripadech to vse do sebe driv nebo pozdeji zapadne, jak to prislovecne puzzle. A ja - kdykoli se o me pokousi panika ze spatne zvladane situace, reakce k okoli ci sobe same, kdykoli uzuz si chci vyhubovat,nebo se trestat, vzpomenu si na tebe🥰 a reknu si: Klid, nic se nedeje, priste to bude lepsi! Dejchej, usmej se na sebe, mej se rada, nikdo to neumi lip, nez ty sama🥰 Tak, Barunko, to jsem ti chtela napsat, spolu s velkym podekovanim. Preju krasny den, slunicko se dere skrz zimni mracky, tak at nas hreje nejen do cepic!
Jarka
Velmi inspirativní a obohacující. Zaměření se na věci, které člověk jen změnou pohledu může vnímat úplně jinak, lépe. Bavilo mě rozdělení lekci do jednotlivých kratších videí a i meditace, která byla součástí.
Anonymně
Byla tu pro mě moc wau. Hlavně první (dovolit si, že rodiče pro mě vůbec nedělali to nejlepší) a pak asi osmá (meditační ponor do sebe a… upřímná “zpověď” vůči mamince). Snad se Vás nedotknu oslovením, ale Barunko! Děkuji. Totiž, je mi 46 let a vlastně celý dosavadní život jsem se snažila posunout. Díky VÁM NYNÍ KONEČNĚ CÍTÍM POSUN. Víte, jsem jedináček, mám vrozenou luxací obou kyčlí, dnes již totalní endoprotézu L kyčle, otec alkoholik, v dětství mne zneužil, matka mne vždy přehlížela, utíkala raději do práce (státní zaměstnanec), byla jsem spíš každému na obtíž. Nikdy jsem nepoznala lásku, přijetí atd. (jsem rozvedená, sama jsem vychovala dceru a syna). Slýchala jsem jen, že “prdel patří do kalhot” ohledně mého vzhledu, ač nevypadám špatně, že “na každé hovno se najde lopata” ve smyslu, že i já si najdu partnera atd. Nejsem nyní schopná říct, jestli se nyní již miluji maximálně, to asi ještě nee, ale konečně ZAČÍNÁM… 🌹❤
Anonymně
Baví mě Tvá on-line prvotina. Nazvala bych to “Bára do každé rodiny”. Za posledních 8 let jsem navštívila celou škálu terapeutů či průvodců a uvěřila mnoha plkům. Ne že by byly vždycky mimo, ale hodně záleží jak jsou podány, interpretovány a někdy i vyžadovány. Projít tímto kurzem před 8 lety, asi bych si ušetřila mnoho nepříjemných chvil a ušetřila mraky peněz. Ale pravdou je, že asi před těmi 8 lety, bych na něj neslyšela. Tou dobou mě lákaly cirkusy a kolotoče seberozvojového ezosvěta. Tvůj kurz je laskavý a svým způsobem jednoduchý jako nedělní sladká nadýchaná buchta. Je pro mě takovým hřejivým mateřským průvodcem, jak si nenatlouct v životě nos, ale hezky si ho rozvíjet a s láskou se prožívat 😌. Potřebovala jsem dozrát k této jednoduchosti a díky kurzu teď detoxikuji blbosti, které jsem cestou posbírala a ke zdraví mi nijak nepomohly.
Markéta
Měla jsem pocit, že už možná vše tak nějak tuším, ale bylo užitečné si to projít, máš opravdu talent vypíchnout to nejzásadnější, sama mám ráda jednoduchost a jasnost, takže mi tento styl velmi vyhovuje. Hodně se mi líbila ta meditace. Přiznám se, že mě napadlo, že by byla fajn i ve vztahu k otci, teda aspoň pro mě konkrétně, protože u nás doma rozhodoval všechno táta a on byl tedy hlavně tím, kdo říkal, jaká nesmím být resp. zpochybňoval, jak se cítím a moje potřeby - třeba když jsem chtěla vozit v kočárku nebo se nosit, tak říkal, že jsem líná, nebo když mi bylo špatně, tak řekl, ty nejsi nemocná, ale jenom líná...atd. Celkově to bylo pro mě opravdu přínosné, opět si uvědomit různé věci, které člověk třeba dělá automaticky.
Jana
...ta úľava a pocit, moct si zas doverovat... Dobrý večer, milá Barborka, chcela by som sa Vám veľmi pekne poďakovať za Vaše vedenie v kurze. ❤️🙏Bol úžasný, stejne ako ste Vy -preto som si Vas vybrala..🥰 Vasa energia je mi blízka a rezonuje so mnou, taktiež štýl akým zrozumiteľne a zároveň citlivo vysvetľujete dôležité témy.. Máte dar, vypichnut tie najdôležitejšie a zacielit presne, kde je to potrebne. Velmi ocenujem Vas pristup, kedy si cez Vas konecne uvedomujem, ze s nastavením si hranic, nie som odsudeniahodna, zla a vadna, ale môžem sa prijať taká, aká som a mat sa rada. A pritom aj čo sa týka sebarozvoja, nemusim na seba tlačiť, byt tvrdá a prisna, ale môžem byť naopak laskava. Taktiež skvele ste ozrejmil mýty a omyly z iných smerov, ktoré spôsobovali akurát chaos, aby sa sa človek lepšie orientoval - čo je ok a čo už je cez.. Este musim spomenut jednu vec - najviac ma dojala meditácia s maminkou o sebadovere- to bolo silne, wau, plakala som a asi 3 dni po sebe som zopakovala. A určite nie naposledy.. Budem sa vracat este aj k ostatnym lekciam a ďakujem za túto možnosť.. Je to nadhera, ta úľava a pocit, moct si zas doverovat a vedieť, prečo to nešlo.. Prepáčte, že som sa rozpisala.. Odporúčam kurz každému, kto chce lepsie pochopit seba, aj suvislosti a posunut sa k lepsiemu zivotu.. A hlavne si nebránit a žiť v lahkosti a slobode a verit, ze si zasluzi byt stastny. Ďakujem mockrat ešte raz a prajem všetko dobré, veľa sily a tvorivej inspiracie a teším sa na ďalší kurz (ten o prijati maminky si dám urcite). 🤗💕🌹❤️
Diana J.

Reference ke kurzu Znám svoji hodnotu

Do kurzu se nyní můžete přihlásit.

Kurz se mně líbí moc. Moc jsem se těšila, až budete ho mít v nabídce, protože jsem cítila, že potřebuji u sebe změnit některé své postoje, kterýma jsem si dříve ubližovala. A to i na zdraví a do vyčerpání a to už nikdy nechci. Tak jsem se do kurzu pustila. Prošla jsem si nejdříve všechny lekce, a to už mně pomohlo si uvědomit plno věcí, které jsem si uvědomila až díky Vám - např: rodinné firmy, emoce v prací, přetěžovaní, zodpovědnost za vše. Už teď nechápu, jak jsem to dříve neviděla, co dělám špatně. A teď jedu pomalu lekce, dokud necítím, že mohu dál, jsem u 2. lekce. Vše máte lehce a jasně vysvětlené, prostě vaše vysoká kvalita. A opět u meditace jsem došla ke vztahu k mé mamce, proběhlo tam velké uvědomění, tekly slzy, ale ulevilo se mně. Jsem Vám vděčná za tento kurz. Jelikož mě i čeká výhledově změna zaměstnání, tak už teď vím, že tam bude jiná Jana.
Jana
Zdaleka nejsem u konce s kurzem, ale chtěla jsem ti dát krátkou průběžnou zpětnou vazbu. 🙂 To, že to bude stejně výstižné a kvalitně zpracované, jako předešlý kurz mi bylo jasné, ale že každá část, každá situace, pomalu každé slovo mě bude takovou intenzitou trefovat jsem nečekala. Ufff... 🥲 Je to hodně aktuální téma pro mě, práce sama se sebou mi jde velmi pomalu, celkem ztuha, ale jakmile se vyskytne možnost něco z kurzu vyzkoušet v praxi, tak se na to vrhnu a sleduji, co to dělá s mým vnitřním světem a jak reaguje okolí. Děkuji za možnost! 🥰
Bětka
Schlamstla jsem naráz aspoň tři lekce. Je to úžasný. Jak si tam tak klidně sedíte a povídáte ty Vaše pecky. Opravdu, klobouk dolů. Vše, co říkáte, cílí přesně tam kam má. Nyní zažívám první lekce, než se pustím do těch dalších. A těším se.
Simona
Pomohlo mi to moc v sebevědomí. Nadřízená na nás zkouší přehodit to, co nechce řešit. Manipulace. Cítím to. A je úleva reagovat.... a projevit svůj úhel pohledu. Kurz je fakt skvělý. Dnes jsem několikrát odmítla něco řešit, protože to není moje! Pomohlo mi to s přetížením, které mě celou dobu paralyzovalo... Díky zahlcení se mi pak těžko bránilo, cokoliv dělalo a vyčítala jsem si to. Už doma ty hranice nebyly... je úlevné si je uvědomit alespoň zpětně. A je pak přirozené a snadné reagovat, když mi něco nevyhovuje. Úžasná je ta první lekce o všímaní si svých kvalit. Tim jsem přesměrovala energii na sebe a zbytečně ji neztrácím přetahováním se s druhými. Teď je božská ta lekce o komunikaci a prezentaci. Komunikuje se mi snadno... s vnímajícími lidmi. Kolabovala jsem v komunikaci s těmi, co mě nevnímali... a pořád se snažila. Takže díky, protože ve správné používané citlivosti a empatii je obrovská síla. A já ji začínám cítit!!!! Ještě pro mě byla zásadní situace, kdy jsem chtěla jít po zakoupení hned na přetížení a protože v instrukcích bylo, že se má jít postupně, poslechla jsem... Přeskočila jsem až po zveřejnění příspěvků paní, která sjela tři lekce naráz. Překvapilo mě, jak málo mi stačí, abych nedala na svůj pocit, sklapla a poslechla. Klobouk dolů před tvým komplexně zpracovaným kurzem. U něj mi došlo: ty jo, ta ženská šéfovala!!!
Saša
Milá Báro, moc ráda bych napsala pár slov k tvému kurzu. Už od začátku mne velmi posílila tvá pevnost a jistota, které z tebe vyzařují a díky kterým lépe u sebe vidím místa „kde to drhne“. Ještě více si uvědomuji, jak to, co máme uvnitř ovlivňuje to, co vysíláme ven. No a na to, co mám uvnitř jsem se mohla velmi prakticky a strukturovaně díky jednotlivým lekcím kurzu podívat. Oceňuji, že nemusím poslouchat zdlouhavá videa, je tam čistá esence, která ale s přesností chirurga popíše to nejdůležitější a zacílí kam má. Ta delší část je pak rozpoznat to u sebe a začít to měnit. Ale i tam nabízíš praktické kroky a podporu. Díkybohu. A tak najednou zjišťuju že to, co se zdálo dříve nemožné najednou jde. Protože když lépe vnímám svou hodnotu, nemusím ji už nikomu dokazovat. A to se pak pracuje s mnohem větší lehkostí a jistotou. Hodně lekcí v kurzu se týká vztahu mezi mnou a šéfem. Já teda šéfa nemám, protože pracuji sama. Ale vůbec to nevadí, protože jednak jsem pochopitelně sama sobě šéfem, a navíc beru šéfa obecně jako autoritu a tenhle kurz je hodně i o tom (nejen) jak to máme s autoritami. Prvními autoritami byli rodiče a tam jsem si to nějak nastavila, a i na tohle nastavení jsem se mohla blíže díky tvému vedení v kurzu podívat a uvolnit se v tom. Najít pro mne důležité souvislosti. Třeba právě proč raději pracuji sama….. :o) Děkuji.
Marta Kotrbáčkováwww.bahuki.cz
Dobrý den Báro, děkuji Vám za kurz Znám svoji hodnotu. Jsem s ním velmi spokojená. Už jsem ve svém životě změnila spoustu pro mě nefunkčních svých nastavení a programů. Ale v oblasti práce jsem ještě potřebovala změnit svůj postoj, protože jsem po dlouhých letech v jedné práci , pak následně změnila vícero zaměstnání. A je mě jasné, že jsem se hledala. A kurz přesně ukázal na to, co mám změnit a jak, abych byla v práci spokojená. V kurzu je vše výstižně, komplexně a prakticky vysvětleno, ve Vaší vysoké kvalitě, tak jak Vás znám z Vašich vysílání ☺️. Žádné omáčky. Líbí se mě Vaše argumentace, Vaše zkušenosti z práce a šéfování. Vyhovujeme mě, že v lekci je vždy video a textová část, kde je praktická část a část, kde mě vedete ke kořenům problémů. A k tomu ta vizualizace, která u mě funguje ( a tam mě to jde i do pláče, a to vím, že jsem ťukla na hřebíček). A to mě tvoří komplex, kdy se vše propojí a pak přenastavuji své nastavení. Něco jde samo a něco chce trochu déle času, než mě to dosedne. A já si říkám, jak jsem to a to mohla řešit dříve jinak, a ubližovat sama sobě, když vlastně je to jasné. Předané Vaše pracovní zkušenosti mě učí nové řešení situací v práci. Kdy v minulosti jsem se s nima už setkala, ale nevěděla jak vyřešit, abych si neubližovala a nevyčerpávala se. Především poznání pro mě: - fungování v rodinných firmám - poznala jsem tvrdě na vlastní kůži... (Takový ťuťu ňuňu a pak tvrdý byznys) - Emoce do práce nepatří - Znát své kompetence od-do - Nepřebírat zodpovědnost za druhé - Přetěžování - to jsem dříve poznala tvrdě s následky na sobě. - Spolupracovat více se šéfem. Umět se o něj opřít. Líbí se mě, že jdete ke kořenům problémů. Tam hodně odhalím, tam je ta příčina. A moje zkušenost je taková, když to odhalím, uvědomím, napravím, tak to začne fungovat samo a v lehkosti. Hned jsem poznatky začala používat v práci, jsem k sobě vnímavější a laskavější. Cítím se více hodnotnější a jistější a více v klidu, v lehkosti. A i toto vše má vliv na můj osobní život. Vnímám, že se vracím k sobě, odstranuji nefunkční programy, nánosy a vracím se k sobě, ke své síle, ale v lepší kvalitě. Jsem vděčná a vše s velkou pokorou přijímám. Měla jsem na začátku kurzu pár dotazů a teď na konci se nějak rozplynuly a vlastně ani už nevím čeho konkrétně se týkaly. Takže odpovědi jsem dostala. Co ještě určitě se budu učit jsou argumentace. Někdy hned nejsem pohotová a až zpětně mne přijde, co jsem měla říci. Ke kurzu se ještě s odstupem času vrátím. Tak koukám, že jsem se rozepsala, a to já nejsem žádný pisatel. Ale nějak se to ze mě vyhrnulo.... Díky moc a mějte se krásně.
Jana

Autory referencí neověřuji. Některé reference lze odeslat pouze z formuláře uvnitř online kurzu, takže je jasné, že autor kurz absolovoval. Některé chodí emailem.
Je velmi nepravdopodobné, že by mi psal někdo, kdo kurzem neprošel.