Zdravý osobní rozvoj

Zamotali jste se v množství informací, které vás ve výsledku brzdí?

Cítíte se hůř, než když jste na sobě usilovně nepracovali?

Pracujete na sobě už dlouho, ale pořád se sami se sebou necíte dobře?

 

Pojďte si v tom všem udělat jasno
a začít důvěřovat sobě.

 

Mockrát jsem se setkala s lidmi, kteří na sobě poctivě a usilovně pracovali, ale věřili myšlenkám,
které blokují spojení se sebou a spokojený život.

Tento kurz je esence toho, co jsem se v osobním rozvoji naučila.

Mým cílem je, abyste:

 • pochopili, v čem tkví toxicita některých myšlenek hojně používaných v "duchovním" světě
 • věděli, že nikomu jinému nemá smysl důvěřovat víc než sobě a důvěru v sebe si prohloubili
 • ucítili, že se můžete mít rádi už teď a nemusíte čekat na to, až budete dokonalí
 • užili si spolu se mnou 21 dní v laskavé energii a učili se bez tlaku, jemně a postupně být sami sebou

Můžete důvěřovat sobě

Celý kurz se vlastně z různých úhlů pohledu věnujeme posilování důvěry v sebe sama. V naše prožívání, pocity, náhledy na situace. Nikdo druhý totiž nemůže vědět lépe než my sami, jak se cítíme a co potřebujeme.

Můžeme zůstat otevření k ispiraci od druhých lidí a integrovat to, co je s námi v souladu, ale potřebujeme si zachovat důvěru v naše vnitřní vedení. V náš vlastní vnitřní kompas. V tomto posílení sebe sama vás chci tímto kurzem podpořit.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Kurz obsahuje 2 části:

 1. vysvětlení myšlenek a tezí, které osobní rozvoj blokují a zcela zbytečně si jimi lidé ubližují
 2. návod, jak k sobě v rámci osobního rozvoje přistupovat zdravě. Na co si dát pozor a jak se podpořit, aby vám to šlo s určitou lehkostí, radostí a laskavostí, protože tak to jde nejrychleji.

Všechno vysvětluju jednoduše, srozumitelně a bez zbytečné omáčky.
Vím, jak je čas drahocenný, a proto jsou videa stručná a krátká

Kurz máte přístupný hned. Jednotlivé lekce se vám budou otevírat postupně, abyste se nezahltili a měli vždy čas nechat na sebe obsah působit. Nebude to žádná dřina. Nebudu vás honit s úkoly, co máte dělat. Budeme společně uvolňovat snahu a napětí, abyste si dopřávali více laskavosti k sobě.

Cena je 1500 Kč, aby byl dostupný pro všechny.                                                                            Darovat kurz jako dárek

 

Namátkou pár témat, kterým se budeme v kurzu věnovat:

Rodiče dělali to nejlepší,
co mohli

Děti si vybírají svoje rodiče

Měla bys odpustit

Sebeláska

Zrcadlení

Duchovnost a emoce

Jednoduchá práce
s emocemi

Vyvolávání studu a pocitů viny

Zodpovědnost

Správná motivace

Účinek podpory
a laskavosti

Nešvary osobního rozvoje

Načasování a nejlepší tempo rozvoje

Kvality průvodce,
jeho slepé místo
co by měl a neměl dělat

Co koupí kurzu získáte?

 • 1
  Přístup na 6 měsíců
  Kurz si můžete pouštět opakovaně podle potřeby a ve svém tempu. Jsem ráda stručná a nemám ráda mnoho řečí okolo. Čas je vzácný, proto se soustředím na to podstatné, co se vám bude opravdu hodit. 6 měsíců je spousta času na to, abyste si kurz pustili i víckrát a získali z něj maximum.
 • 2
  Videa v rozsahu zhruba 160 minut a doplňující texty
  Nemusíte se bát, že budete zahlceni, obsah kurzu je rozčleněný do jednotlivých lekcí, které se vám budou otevírat postupně. Jednotlivá videa jsou krátká od cca 1 do 15 minut.
 • 3
  Praktická uvolňující vizualizace
  Jemně vedená vizualizace, ve které se uvolníte do větší důvěry v sebe sama. Krátká, jednoduchá, zaměřená to, co je důležité. Nic složitého, povedu vás.
 • 4
  Více důvěry v sebe a laskavý přístup
  Celý kurz je v podstatě o tom posílit vaši důvěru ve vlastní pocity, prožívání a náhled. Naučit se se sebou jednat laskavě a dopřát si čas. Proto jsem i kurz udělala tak, abyste jím procházeli v klidu a pohodě. Učili se na sebe netlačit, nehonit se a dopřáli si tolik času, kolik potřebujete. Proto vám na každou lekci bude stačit zhruba 20 minut denně. Někdy možná míň, někdy víc. Každý máme svoje tempo. Kurz má celkem 12 lekcí a budou se vám otevírat postupně každý druhý den ráno. Takže tempo opravdu na pohodu a s lehkostí.

Kurz se vám otevře hned

Jak to bude probíhat

 • 12 lekcí
  Každá lekce obsahuje 1 nebo více videí a doprovodný text. Videa jsou krátká a stručná. Nejdelší má 15 minut.
 • 21 dní
  Strávíme spolu 21 dní, ale vy si to můžete uzpůsobit. Můžete u každé lekce zůstat déle, když budete potřebovat nebo se k lekcím vracet, jak budete potřebovat.
 • Nová lekce každý druhý den
  Tempo bude pozvolné, pohodové, abyste kurz v klidu stíhali a nemuseli si z běžného života brát volno 🙂 Chci, abyste si prakticky vyzkoušeli, že jemné a laskavé tempo učení je efektivní a není potřeba na sebe tlačit. Volný den můžete využít k rozložení si obsahu dané lekce nebo na integraci toho, co jste se dozvěděli.
 • Kdy
  Kurz se vám otevře hned po objednání a zaplacení kurzu. Jdete svým tempem. Já vás kurzem jemně vedu.

Pro koho kurz je a pro koho není

Kurz je pro ty, kteří:

 • jsou v osobním rozvoji na začátku a uvítají určité osvětlení a navedení, jak k němu přistupovat zdravě a smysluplně
 • na sobě pracují už dlouho, ale pořád to není ono, necítí se dobře, jsou zahlcení, zmatení nebo frustrovaní
 • mají rádi moji práci a pomáhá jim můj přístup 

Kurz není pro ty, kteří:

 • v osobním rozvoji už umí chodit, ví, jak se sebou spolupracovat a funguje jim to, jsou spokojení
 • nemají rádi můj přístup a neladí s nimi to, co říkám. I v kurzu to budu pořád já, tak bych to zbytečně nepokoušela 🙂

Zpětné vazby ke kurzu

< Listujte šipkami vpravo a vlevo >

Kurz mi přinesl stabilitu a důvěru a respekt ke svým pocitům, zvědomění, doplnění a propojení zdravých základů, které jsem měla spíš jako střípky. Přestala jsem se potlačovat, abych vyhověla, začala jsem se víc projevovat a konečně si dovolila se adekvátně bránit. Ukázal mi další pevné body opory, které jsme v rodině neměli a moc chyběly. Body opory se dál rozšiřují a prohlubují. Přestala jsem utíkat od svých emocí, které mě zahlcovaly. Jakmile mi docvakla první lekce - byl to obrovský aha moment - obrovsky se mi ulevilo. Je znát propracovanost, a směr kurzu, vysoce kvalitní práce. Jako wow, Báro, jsi fakt třída. Přišlo mi to jako opáčko k maturitě. Pokaždé když jsem na něco koukla, tak se mi zase něco propojilo. Ukončení kurzu ve mě vyvolává pocit, že přicházím o sakra dobrý tahák.
Anonymně
Kurz je super, vyhovují mně krátká videa, člověk se těší, co se dozví, co s ním rezonuje, i to, že je někdy na sebe zbytečně moc přísný, tlačí na sebe a neumí se ani ve svém věku ohodnotit a pochválit. Líbí se mně Vaše podání těchto témat, pro mě velmi uchopitelné a pochopitelné.
Stáňa Botlíková
Ahoj Barunko, kurz se mi zatím moc líbí. Přináší pro mě pocit klidu a jednoduchosti a toho, že mohu věřit tomu, jak to někde v sobě vnímám. Nejvíc se mi zatím líbilo přirovnání o sebelásce k miminku, které ještě vlastně nic neumí, jen je a lásku si zaslouží a tak, jak je, je dokonalé:) Že se hodnota jednoduše neodvíjí od výkonu:) To mi tak nějak zatím nejvíc utkvělo 🙂 a celkový pocit propojení se se sebou a klid. Je mi příjemný tvůj hlas a pohled na věci, takže mi to dělá hezký den a dodává pocit propojenosti a těšení se na další. Děkuju moc a měj se krásně Mari
Marika Kyselováhttps://marikakyselova.cz
Děkuji Vám, Báro, za tento kurs. Sleduji vaši práci už delší dobu a pro mě byla a stále je velmi inspirující a uvolňující. Takže pro mě byl tento kurs takové “shrnutí”. Přesto je to pro mě základ a třeba video o dovolení si hodnotit, vyhodnocovat situace a také o odpovědnosti za svá rozhodnutí jsou bezva. Kurs je krásně přehledný, jednoduše strukturovaný a úplný. Chtěla bych hlavně ocenit 8. lekci “Mohu si důvěřovat”. Ta nahrávka je velmi silná. Takováto cvičení a praktické “prozkoumávání” sama sebe bych ocenila i ve Vašich příštích kurzech.
Marie
Forma kurzu mi moc vyhovuje, ta krátká videa jsou fajn, protože jsou výstižná a nezahlcují spoustou informací. Cílí vždy na jedno nebo dvě témata, takže se člověk nerozptyluje řešením spousty věcí. Právě jsem si prošla 4. lekci, která mě zatím zasáhla asi nejvíce, protože právě řeším s partnerem manželskou krizi a to mě také dohnalo zajímat se o svůj osobní rozvoj trochu jinak. Už léta se snažím na sobě pracovat, navštěvuji i jednu osobní koučku, ale stále se mi nedařilo nějak se posunout dál. Pořád jsem měla přání a potřeby manžela a dcery na prvním místě a nějak zapomínala na sebe. A to mě teď dohnalo. Musím se vlastně naučit číst svoje potřeby a přání. A naslouchat svému vnitřnímu já. Já ho i vnímám, ale zatím nemám odvahu ho vyslyšet. Proto mě i velmi zasáhlo to poslední video, že když se změním já, možná se změní i partner. Těším se na další lekci.
Andrea
Dobrý den paní Báro, mnohokrát děkuji za úžasný kurz, který mi pár týdnů pravidelně po ránu dělal radost. Velmi hluboká a léčivá byla pro mne část/meditace týkající se vztahu s maminkou , tu si ještě několikrát pustím. Také jsem si uvědomila, že ne všichni duchovní učitelé to s námi myslí dobře a jak poznat ty, kteří to dobře nemyslí. Můj vnitřní kompas ne vždy dobře fungoval. Krásné dny přeji a ještě jednou děkuji.
Eva
Mila Baru,dnes jsem dotahla tvuj kurz..tedy,spravne bych mela napsat doposlechla a docetla,protoze k dotazeni jeste potrebuju cas. Mam dojem,ze s vekem-a nebo s tim,jak se snazim se sebou pracovat- mam trosku problem s delsim soustredenim,takze si to vsechno musim kouskovat,i presto,ze jsi cely kurz krasne rozdelila na celkem kratke lekce. Uzasny je, ze je kurz pristupny pro mne az temer do konce unora,mohu se k nemu vracet. Vim, ze mi obcas neco uniklo, spolecne s moji pozornosti. Znovu zasnu nad tim, jak se s Vojtechem doplnujete! On seka ty svoje pravdivy jednoduchy pravidla a zakonitosti,ze kterych jde hlava kolem (a nekdy by nejradsi odesla na spalek katovi😅),zatimco ty, aniz bys to rozporovala, s laskavosti sobe vlastni me dokazes k tomu samemu navest tak,jako by mama s pohlazenim vedla dite k nezbytnemu zaveru take, jen delsi a min bolestivou cestou. Ted se mi vybavilo trhani mlicnyho zubu😅...Tata: provazek,klika, TED! AUAU😢,ale je to. Mama: tak si ten zoubek kejvej jazykem,kam to pujde,nespechej,on se casem vyvikla a vypadne sam🥰 Myslim,ze duleziti jste oba, nekomu vic vyhovuje rychly a razantni zakrok,nekdo se potrebuje k tomu posouvat pomalicku a s neustalym ujistovanim,ze nikam nelze spechat a tlacit na sebe. Uzasny ale je, jak v obou pripadech to vse do sebe driv nebo pozdeji zapadne, jak to prislovecne puzzle. A ja - kdykoli se o me pokousi panika ze spatne zvladane situace, reakce k okoli ci sobe same, kdykoli uzuz si chci vyhubovat,nebo se trestat, vzpomenu si na tebe🥰 a reknu si: Klid, nic se nedeje, priste to bude lepsi! Dejchej, usmej se na sebe, mej se rada, nikdo to neumi lip, nez ty sama🥰 Tak, Barunko, to jsem ti chtela napsat, spolu s velkym podekovanim. Preju krasny den, slunicko se dere skrz zimni mracky, tak at nas hreje nejen do cepic!
Jarka
Vsechny probirane oblasti byly velmi zajimave. Otevrely mnoho novych pohledu a inspiraci pro osobni rozvoj. Pro me v tuto chvili nejsilnejsi aha moment: kdyz jsem si sepsala, jak se citim u situaci, ktere se mi ted v posledni dobe udaly s lidmi, kteri byli na me invazivni a necitlivi a podivala se na to, co ja pro to muzu udelat, abych se citila lip a psala jsem jak se citim, po tom co mi oni provedli...pak jsem sla hloubej a precetla si to s tim obratem, ze jsem si dosadila misto nich sebe..co ja jsem si provedla a jak se u toho citim..a najednou to presne dosedlo do duse na spravne misto...v hloubi se zlobim vlastne na sebe, citim se zranena, neohodnocena, zneuzita, unavena sama sebou. V hloubi jsem uvidela, ze je to moje prace, moje zodpovednost se o sebe postarat, oni jsou jen takovi, jaci jsou a je to jen jejich vec. Prislo po dlouhe dobe velke uvolneni az radost z rozmotani toho neprehledneho klubka, ktere me bolelo a neustale tlacilo. Uz to jasne vidim:) a znam cestu, kudy jit, kdyz se zas bude neco podobneho dit..cestu k sobe. Kterou jsi mi ukazala...cestu laskavosti, pomalosti, duvery, podpory, zastani, vnimani svych pocitu...jako velka, hrejiva chlupata deka❤
Jana
Paní Barboro, krásně, jednoduše a srozumitelně "povídáte". K Vašim videím mám udělané zápisky, několikrát jsem si je opakovala. Je mi 73 let, VŠ, stále podnikám. Protože jsem hodně zaneprázdněná, dva dny mezi jednotlivými lekcemi byly pro mne málo. Ale stíhala jsem.
Jaromíra st.
Kurz mi přehledně ujasnil vše, co jsem měla naposloucháno z Vašich videí a doplnil spoustu AHA momentů, které většinou bývají tím posledním střípkem. Je výborné, že je stručný a výstižný. Také si konečně dovoluji na sebe nespěchat. Milá Báro, stále a pořád Vám děkuji za videa, esence i kurz. Díky Vám jsem konečně pochopila co je přijetí, co je vnitřní dítě a další velmi důležité věci. A ta věta, že si mohu dovolit nevědět, to ani nemohu popsat - jak mi změnila život. Děkuji.
Pavlína Baráková
Nedávno jsem dokončila tvůj kurz a za mě velká spokojenost! Jasné, stručné videa, bez zbytečných omáček a pohádek. Laskavý, nikam netlačící projev, ale žádné ťuťu ňuňu :), prostě popis toho, jak jednotlivé situace vnímáš ty, jaký je podle tebe směr, aby člověk v sobě našel spokojenost a radost. Líbí se mi, jak dokážeš sama sebe pobavit a rozesmát, celé zpracování je takové lidské, blízké a otevřené. Vyhovuje mi textové shrnutí podstatných informací na konci, dobrá pomůcka k uvědomění si klíčových momentů z videí. Děkuji!
Bětka
Je to moje první zkušenost s online kurzem. Kurz se mě moc líbil. Oceňuji krátká videa a k tomu vždy text, nejsem zahlcena a lehce pak najdu téma, které si potřebuji znova projít. Také oceňuji že je rozdělen do více dnů a obden - měla jsem čas si to v klidu projít a tím si to i užít. Přinesl mě: ještě více jsem se dostala hlouběji do témat, které jsem si už zpracovávala dříve a teď jsem s nima ještě pohnula a bylo to dobře. A to u témat: práce s emocemi, větší důvěra v sebe, laskavost k sobě a netlačit na sebe a nebýt tvrdá na sebe. Aktuálně me přinesl i to, že poslední 2 lekce jsem strávila v posteli asi s virozou a šílenou rýmou, tak se čistím i po fyzicke stránce.
Anonymně
Kurz byl pro mě velmi přínosný, a to i přesto, že jsem spoustu věcí už věděla. Nejvíc přínosné pro mě bylo cvičení z 8. lekce Mohu si důvěřovat. Báro, děkuju za tento kurz 🙂
Anonymně
Pro mě měl kurz velký přínos, i když v něm bylo hodně informací, tak byly podávány jasně, stručně. Také bylo fajn, že lekce nevycházela každý den. Já jsem si z něj asi nejvíce odnesla to, že musím najít lásku uvnitř sebe a ne ji chtít získat od druhých lidí a že za svůj život jsem zodpovědná právě jen já a tak k němu musím přistupovat. Také je pro mě pozitivní, že se mohu ještě nějaký čas k videím vrátit (což určitě udělám), protože ne vše jsem zachytila hned na poprvé.
Andrea
Kurz byl skvělý a zase jsem si připomněla vše, na co často zapomínám. Moc děkuji.
Anonymně
Kurz mě baví, vždy se těším na další lekci a několik dní nad tématem přemýšlím - jak ho uplatnit v životě. Baví mě tato forma kurzu. Ještě by mi přišlo super mít např. jedno setkání ZOOM s vámi a ostatními účastníky i za předpokladu o něco vyšší ceny kuru. Za mě je dobré, že kurz má strukturu. V tom mám v životě poněkud problém-mám ADHD-dostanu se lehko do chaosu, odkloním pozornost k nedůležitým věcem, nechám se zahltit, špatně poorganizuji s časem. Váš přístup, kurz ve mě vyvolává klid. Děkuji za to.
Anonymně
Vás kurz je nádherný, jasný, přehledný a pro mě nesmírně užitečný. Dostávám odpovědi na své otázky a spoustu AHA momentů. A dovoluji si být dospělá. Mám pocit, jako by byl psaný pro mě.
Alice
Přinesla jste mi pocit, který tam někde byl a upadl do zapomnění pod tíhou výčitek z rozvodu a nevydařených vztahů, že jsem v pořádku. Připomněla jste mi, že EZO svět není všechno a jak je fajn vnímat běžnou realitu. Laskavé, nenásilné, podporující a povzbuzující, upřímné, bez pocitu výčitek, jednoduché a stručné, snadno pochopitelné, nemanipulující, s pocitem volby, hluboké vnitřní pravdy a klidu. Někdy se slzami. Moc se těším na další témata, čas strávený se vámi byl velmi příjemný. Děkuji. Kurz mě bavil moc, za mě ideální intenzita (jednou za dva dny) pro uvědomění si sdělených informací a také udržení zájmu přijímat další informace. Délka videí optimální, výstižná a srozumitelná. Na každý nový mail jsem se moc těšila a když jsem ztratila pojem o čase nebo že i o víkendu si vás budu moc poslechnout, byl den hned radostnější. Moc děkuji za námět "vděčnost". A doba přístupu k jednotlivým videím je vyhovující, alespoň pro mě. Pokud je něco, co nemohu "pobrat", nepomůže mi to číst/poslouchat donekonečna, prostě mě to míjí. Skvěle zpracované a předala jste přesně to, jaký jste určitě měla záměr. Ještě jednou děkuji.
Eva
Kurz se mi líbil. Je přehledný, jasný a stručný a obsahuje vše podstatné. Nejvíc mě bavila část o emocích, protože jsem si sama na sobě zjistila, že když si jich všímám a nechám je projít, tak dochází ke změně. Více jsem vnímala energii za slovy-takový ten záměr být sám u sebe, nenechat se příliš ovlivňovat okolím. Tak od poloviny kurzu jsem tuto energii vnímala a byla jsem za to ráda.
Hana Krůčková
Kurz hodnotím velice dobře. Pěkně zpracované. Přinesl mi několik aha momentů a hlubší uvědomění v některých oblastech. Budu si ho muset pustit ještě jednou. Moc fajn. Zajímavá a užitečná byla i meditace.
Anonymně
Velmi inspirativní a obohacující. Zaměření se na věci, které člověk jen změnou pohledu může vnímat úplně jinak, lépe. Bavilo mě rozdělení lekci do jednotlivých kratších videí a i meditace, která byla součástí.
Anonymně
Byla tu pro mě moc wau. Hlavně první (dovolit si, že rodiče pro mě vůbec nedělali to nejlepší) a pak asi osmá (meditační ponor do sebe a… upřímná “zpověď” vůči mamince). Snad se Vás nedotknu oslovením, ale Barunko! Děkuji. Totiž, je mi 46 let a vlastně celý dosavadní život jsem se snažila posunout. Díky VÁM NYNÍ KONEČNĚ CÍTÍM POSUN. Víte, jsem jedináček, mám vrozenou luxací obou kyčlí, dnes již totalní endoprotézu L kyčle, otec alkoholik, v dětství mne zneužil, matka mne vždy přehlížela, utíkala raději do práce (státní zaměstnanec), byla jsem spíš každému na obtíž. Nikdy jsem nepoznala lásku, přijetí atd. (jsem rozvedená, sama jsem vychovala dceru a syna). Slýchala jsem jen, že “prdel patří do kalhot” ohledně mého vzhledu, ač nevypadám špatně, že “na každé hovno se najde lopata” ve smyslu, že i já si najdu partnera atd. Nejsem nyní schopná říct, jestli se nyní již miluji maximálně, to asi ještě nee, ale konečně ZAČÍNÁM… 🌹❤
Anonymně
Baví mě Tvá on-line prvotina. Nazvala bych to “Bára do každé rodiny”. Za posledních 8 let jsem navštívila celou škálu terapeutů či průvodců a uvěřila mnoha plkům. Ne že by byly vždycky mimo, ale hodně záleží jak jsou podány, interpretovány a někdy i vyžadovány. Projít tímto kurzem před 8 lety, asi bych si ušetřila mnoho nepříjemných chvil a ušetřila mraky peněz. Ale pravdou je, že asi před těmi 8 lety, bych na něj neslyšela. Tou dobou mě lákaly cirkusy a kolotoče seberozvojového ezosvěta. Tvůj kurz je laskavý a svým způsobem jednoduchý jako nedělní sladká nadýchaná buchta. Je pro mě takovým hřejivým mateřským průvodcem, jak si nenatlouct v životě nos, ale hezky si ho rozvíjet a s láskou se prožívat 😌. Potřebovala jsem dozrát k této jednoduchosti a díky kurzu teď detoxikuji blbosti, které jsem cestou posbírala a ke zdraví mi nijak nepomohly.
Markéta
Měla jsem pocit, že už možná vše tak nějak tuším, ale bylo užitečné si to projít, máš opravdu talent vypíchnout to nejzásadnější, sama mám ráda jednoduchost a jasnost, takže mi tento styl velmi vyhovuje. Hodně se mi líbila ta meditace. Přiznám se, že mě napadlo, že by byla fajn i ve vztahu k otci, teda aspoň pro mě konkrétně, protože u nás doma rozhodoval všechno táta a on byl tedy hlavně tím, kdo říkal, jaká nesmím být resp. zpochybňoval, jak se cítím a moje potřeby - třeba když jsem chtěla vozit v kočárku nebo se nosit, tak říkal, že jsem líná, nebo když mi bylo špatně, tak řekl, ty nejsi nemocná, ale jenom líná...atd. Celkově to bylo pro mě opravdu přínosné, opět si uvědomit různé věci, které člověk třeba dělá automaticky.
Jana
...ta úľava a pocit, moct si zas doverovat... Dobrý večer, milá Barborka, chcela by som sa Vám veľmi pekne poďakovať za Vaše vedenie v kurze. ❤️🙏Bol úžasný, stejne ako ste Vy -preto som si Vas vybrala..🥰 Vasa energia je mi blízka a rezonuje so mnou, taktiež štýl akým zrozumiteľne a zároveň citlivo vysvetľujete dôležité témy.. Máte dar, vypichnut tie najdôležitejšie a zacielit presne, kde je to potrebne. Velmi ocenujem Vas pristup, kedy si cez Vas konecne uvedomujem, ze s nastavením si hranic, nie som odsudeniahodna, zla a vadna, ale môžem sa prijať taká, aká som a mat sa rada. A pritom aj čo sa týka sebarozvoja, nemusim na seba tlačiť, byt tvrdá a prisna, ale môžem byť naopak laskava. Taktiež skvele ste ozrejmil mýty a omyly z iných smerov, ktoré spôsobovali akurát chaos, aby sa sa človek lepšie orientoval - čo je ok a čo už je cez.. Este musim spomenut jednu vec - najviac ma dojala meditácia s maminkou o sebadovere- to bolo silne, wau, plakala som a asi 3 dni po sebe som zopakovala. A určite nie naposledy.. Budem sa vracat este aj k ostatnym lekciam a ďakujem za túto možnosť.. Je to nadhera, ta úľava a pocit, moct si zas doverovat a vedieť, prečo to nešlo.. Prepáčte, že som sa rozpisala.. Odporúčam kurz každému, kto chce lepsie pochopit seba, aj suvislosti a posunut sa k lepsiemu zivotu.. A hlavne si nebránit a žiť v lahkosti a slobode a verit, ze si zasluzi byt stastny. Ďakujem mockrat ešte raz a prajem všetko dobré, veľa sily a tvorivej inspiracie a teším sa na ďalší kurz (ten o prijati maminky si dám urcite). 🤗💕🌹❤️
Diana J.