Barbora Zumotová

Od dětství jsem se uměla naladit na pocity druhých, uměla vyslechnout, zklidnit a poradit. Je to moje přirozené nastavení, o kterém nijak zvlášť nepřemýšlím, a prostě se děje. Já si jen hlídám to, abych se tím nevyčerpávala, případně neradila a nepomáhala, když o to nejsem požádána 🙂

Trvalo mi pár let, než jsem pochopila, že tyto kvality nemá každý, a začala se věnovat práci, ve které mají hluboké uplatnění.
Vzala jsem to trochu oklikou přes studium Vysoké školy ekonomické, kde jsem se specializovala na Psychologii a sociologii v řízení. Následně jsem shodou zajímavých náhod nastoupila do IT oddělení v telekomunikační firmě a několik let byla projektovým manažerem. Byla to náročná a zajímavá práce, která mě toho mnoho naučila.

Po narození syna jsem už cítila, že to není práce, ve které bych mohla být úplně sama sebou, a postupně nacházela své přirozené dary.

Od té doby se toho mnoho událo a já jsem teď vlastně úplně jinde, než kam jsem zamířila původně, ale jsem tak nesmírně šťastná, protože můžu být plně sama sebou, a dělat to, co mi jde svým způsobem samo, takže se při práci cítím jako ryba ve vodě.

Mou prací je podpořit vás, abyste mohli nacházet sami sebe, svoji přirozenost, svoji lehkost bytí.

Jak to dělám?

Favicon lipa

Sluneční esence

Vytvořila jsem vlastní systém květových esencí z rostlin české přírody, které pracují s naším psychickým nastavením
slunecniesence.cz

Online kurzy

V kurzech předávám svoje zkušenosti, znalosti a uvědomění, které vám mohou usnadnit vaši cestu k sobě
Více informací

Živé kurzy

Ráda pracuji v komorních skupinách žen s využitím konstelačních náhledů. Společně s mým partnerem vedeme víkendové kurzy.
zumotova.cz