
Chcete se rozvíjet? Vnímejte, jak se cítíte.
Někdy člověk hledá, jak by na sobě měl pracovat, aby dobře pokračoval na své duchovní cestě a přibližoval se ke své podstatě a hledá v tom něco složitého, nehmatatelného, „ezoterického“. Ale dobré vodítko k našemu rozvoji a tomu být sami sebou, máme pořád u sebe. Jsou to naše pocity. Chceme-li být ve spojení sami se sebou, pak potřebujeme co nejčastěji vnímat, jak se vlastně...
Celý článek










